טיולי קרוואן באירופה – Road trip שווה

החלום האמיתי שלכם מזה שנים הוא לנסוע לאירופה ולעבור בין מספר מדינות שמעניין אתכם לבקר בהן? תוהים איך אפשר לעשות זאת בצורה כמה שיותר נוחה וגם באופן לא יקר יחסית? אם כך, כדאי שתדעו שהתשובה היא טיולי קרוואן באירופה. ראשית, בין המדינות השונות ביבשת המופלאה הזאת אתם יכולים לעבור בלי בעיה, ושנית, הנסיעה בקרוואן בימינו יכולה להיות מאוד נעימה. אם חלפו עשרות שנים מהפעם האחרונה שבה נכנסתם בכלל לקרוואן, כדאי שתדעו שמחכה לכם הפתעה נפלאה. היום הקרוואנים השונים גדולים, מרווחים ומאוד חדישים ומשוכללים, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם יוצאים לחוויה כזאת?

הקרוואן המושלם לטיול האירופאי שלכם

אם אתם יוצאים לחופשה באירופה שכוללת טיול בקרוואן, ברור שתרצו לעשות הכול כדי לחזור עם טעם של עוד. לכן אנחנו מאוד ממליצים על בנדנה קרוואנים שיבדקו עבורכם איזה קרוואן כדאי לבחור, כי יש לכך משמעות אדירה והשפעה ישירה על הצלחת הטיול כולו. זה אומר שכדאי יהיה לבדוק:

  • כמה מיטות יש בקרוואן?
  • עד כמה הוא גדול ורחב ידיים?
  • האם יש בו גם מטבחון נוח לשימוש?
  • האם יש בו מקלחת ושירותים?
  • האם יש סלון קטן?

השמיים הם הגבול באופן שבו אפשר לעצב היום קרוואנים ולכן, אם אתם יוצאים לחופשה חלומית, כדאי לבחור את הקרוואן הנכון לכם.

האם חופשה כזאת תהיה יקרה?

לא קל לענות על השאלה הזאת, כי זה תלוי לכמה זמן אתם נוסעים ואיזה קרוואן אתם מתכוונים לשכור. מה שבטוח זה שאם אתם נוסעים בתקופה הכי תיירותית שיש, המחיר לרוב יהיה גבוה יותר לעומת עונות אחרות. מצד שני, כמעט כל המדינות באירופה מציעות למבקרים בעונות התיירותיות חוויה נפלאה שלא כדאי לוותר עליה. זכרו לעשות ביטוח מקיף כאשר אתם שוכרים קרוואן, כי בסופו של דבר, זה מה שחשוב באמת. אומנם אתם יוצאים לחופשה ובטוחים שהכול יסתיים כמו שרציתם, אך אין לדעת מה צופן העתיד. לכן עדיף לנסוע רק בקרוואן חדיש שיש לו את כל האישורים הנדרשים, כי אם יש משהו שלא תרצו, זה למצוא את עצמכם ברגע האמת בלי ביטוח מקיף.

למסלולי טיול קרוואנים באירופה לחצו כאן