כך תוציאו ויזה לארצות הברית בדרך הקצרה ביותר

הוצאת ויזה לארצות הברית לא נחשבת לדבר פשוט וקליל. לאמריקה חוקים נוקשים בכל הקשור לקבלת אישורי כניסה לשטחיה,

קיימים סוגי ויזה שונים שניתן לקבל וביניהם, גם אשרות דחופות שניתן להשיג בדרך מורכבת אמנם, אך תוך 24 שעות!

אם אתם מעוניינים לקבל ויזה לארצות הברית במהירות, תוכלו להיעזר בקיצורי הדרך האפשריים, במידה ותצליחו לעמוד בקריטריונים.

ויזה לארה"ב תוך 24 שעות? לא יכול להיות

כן, אולי תופתעו לגלות אך ניתן לדרוש ויזת כניסה לשטחי אמריקה ולקבלה בתוך 24 שעות בלבד.

סוגי הויזה היעודיים לכך הם ויזה עבור טיפולים רפואיים וויזת עובד.

באפשרותכם למלא את הטפסים הנדרשים בצורה מקוונת, לקבוע ראיון בשגרירות ולשלם את האגרה הנדרשת ביום אחד. כשתגיעו לראיון מול השגרירות יהיה עליכם להציג סיבה מספקת, שתשכנע את השגרירות שהעניין שלכם לא סובל דיחוי ותוכלו לקבל אישור לויזה באותו היום. מלבד השכנוע, עליכם לעמוד בקריטריונים רבים שממשלת ארצות הברית מציבה לכל דורשי הויזה למיניהם.

במידה ועברתם את התהליך בהצלחה, הקונסול יוכל לאשר ולהנפיק עבורכם את הויזה הדרושה בשגרירות עצמה, באופן מיידי. כך, תוכלו לקבל את אישור הכניסה שדרשתם בדרכונכם ולעלות לטיסה לאמריקה בין יום.

דרכי קיצור

  • הכנה מקדימה− ארצות הברית מחמירה מאוד בקריטריונים שהיא מציבה עבור דורשי הויזות. השלימו את הטפסים הנדרשים במלואם ובמדיוק, כדי למנוע בעיות בהגעתכם לשגרירות. בנוסף, מהרו לקבוע ראיון בשגרירות בזמן הכנת הטפסים הנדרשים ולא תצטרכו להמתין בחוסר מעש במידה והכל מוכן לראיון.
  • חיסכון בחשבון− הוצאת הויזה כרוכה באגרה ולא כדאי להיתקע בלי כסף רגע לפני שהראיון מתחיל. בנוסף, ויזות מסויימות דורשות שתציג כי באפשרותך לממן את שהותך בארצות הברית בזמן המבוקש.לכן, חשוב שיהיה מספיק בחיסכון.
  • חיוך למצלמה− קבלת הויזה הדחופה כרוכה גם בתמונות פספורט ספציפיות במיוחד, לכן חשוב שתשימו לב שאתם מצטלמים על פי ההוראות הדקדקניות של ממשלת ארצות הברית.
  • עזרה מאנשי מקצוע− תוכלו למצוא ברשת אנשי מקצוע רבים העובדים בחברות אמינות, שכל תפקידם הוא לעזור לכם לקדם את תהליך קבלת הויזה.

קראו עוד על: הוצאת דרכון אמריקאי