אטרקציות באבו דאבי שאסור לכם לפספס

איחוד האמירויות היא מדינה קטנה עם תעשיית תיירות גדולה. המדינה ידועה בחופים עוצרי הנשימה ובארכיטקטורה המדהימה שלה. אך יש בה עוד המון אטרקציות. אטרקציות באבו דאבי, כל מה שכדאי להכיר. 

חפשו דילים לדובאי>>>

המון תיירים לא טועים 

אבו דאבי היא עיר עם הרבה אטרקציות. זוהי אחת הערים המתויירות ביותר בעולם. אבו דאבי ידועה גם בשם "עיר שבע האמירויות" וזו אחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם, עם אוכלוסייה של כ-2 מיליון איש. אטרקציות באבו דאבי זה קודם כל חוף המפרץ הפרסי. אך בל נשכח כי לעיר יש היסטוריה עשירה עוד מימי קדם. מבנים רבים מתקופות שונות שעדיין עומדים היום. האטרקציות העיקריות כוללות את מסגד אל-אומאיאד, מבצר אום אל-קוואין ומוזיאון אבו דאבי להיסטוריה, אדריכלות ואמנות אסלאמית.

נהרות בלב מדבר 

אבו דאבי נבנתה על חול על יד שני נהרות, אל-נהיאן ואל-שבווה, שמקורותיהם במדבר המזרחי של ערב הסעודית. במקור, היישוב נבנה על שטח ביצות ותושביו נאלצו לעבור מבתיהם המקוריים כדי לפנות מקום לעיר חדשה. העיר כוללת שלושה חלקים עיקריים: העיר העתיקה, שבה נמצאים רוב בנייני אבו דאבי; העיר החדשה, הכוללת מרכזי קניות ומלונות; ומרכז העיר, הכולל בניינים רבי קומות רבים עם קניונים בקומת הקרקע. הבניין העתיק ביותר באבו דאבי הוא אל קיו. 

לעיר היסטוריה ארוכה שראשיתה בימי קדם, כשהיא נודעה בשם תמוד. בתקופה האחרונה גרו בה ערבים, פרסים ואנשים אחרים ממקומות שונים בעולם. יש לה מורשת תרבותית עשירה שראשיתה בימי קדם וזה ניכר באטרקציות. 

האזור סביב אבו דאבי היה מיושב במשך מאות שנים והיה בית לתרבויות רבות ושונות. האזור ידוע ביופיו הטבעי ובהיסטוריה העשירה שלו, כך שאין זה מפתיע שאנשים מכל העולם מבקרים במקום הזה מדי שנה כדי להתרחק מהכל ולהירגע.