מלון בוטיק או צימר? במה כדאי לבחור?

מתכננים את החופשה הבאה שלכם? לקראת ימי האביב והקיץ, זה הזמן לבחור מקום לינה משתלם וכזה שמתאים לצרכים שלכם.

בישראל פזורים מגוון מלונות, בתי הארחה, צימרים לזוגות ושאר מקומות לינה נהדרים עבור משפחות, זוגות וקבוצות חברים.

אבל במה כדאי לבחור? במלון בוטיק או בצימר? הנה רשימת יתרונות וחסרונות שתסייע לכם לבחור נכון:

יתרונות וחסרונות של צימרים

צימרים מספקים שיטת אירוח נפלאה בעיקר עבור חופשות רומנטיות או עבור משפחות, בעוד שכיום ניתן לבחור צימרים למשפחות או וילות למשפחות וקבוצות חברים.

צימרים ממוקמים בכל חלקי הארץ, תוך שישנם כאלה הנמצאים בצפון וישנם כאלה בהרי ירושלים, במרכז ואף בדרום.

חופשת צימר בצפון למשל מקנה כמה יתרונות בולטים כמו אווירה רומנטית ייחודית, יכולת ליהנות מחופשה כפרית מושלמת, כמו גם שצימרים גדולים או כאלה שנמצאים אחד בסמוך לשני: מאפשרים חופשה עבור משפחות וקבוצות חברים.

לצד כלל היתרונות, ישנם גם חסרונות והם: בעלות אישית על הצימרים, מה שפחות מאפשר יכולת לתלונות או לקבלת החזרים כספיים וזאת במקרה ובחרתם צימר שאינו איכותי. נוסף לכך, בעונות החמות עלויות של בקתות אירוח הופכות לגבוהות יחסית.

יתרונות וחסרונות של מלון בוטיק

מלונות כאלה נחשבים בדרך כלל איכותיים ומספקים מלון מעוצב עם חדרים שיש בהם הכל. במלונות בוטיק ניתן ליהנות מארוחת בוקר טובה, כמו גם משאר מתקנים כמו ג'קוזי, סאונה ואף בריכה.

במלונות ניתן למצוא בדרך כלל זוגות או אנשי עסקים ופחות משפחות ובני נוער וזאת בשל הגדרתם כמלונות בוטיק.

עם זאת, לשיטת האירוח ישנם כמה חסרונות כמו עלות גבוהה, תוך שבמלונות לא תמצאו  אווירה כפרית או רומנטית כמו כזאת שישנה בצימרים או בהשכרת בקתות אירוח.

נוסף לכך, במלונות בוטיק לא ניתן להתארח כקבוצה, אלא רק כמשפחה קטנה או זוג, מה שמקנה פחות אופציות ללינה מתאימה.

אז במה כדאי לבחור?

נסו לחפש צימרים באתר https://www.creme.co.il ואתרים ייעודיים נוספים בהם ניתן לקבל המלצות על צימרים טובים, כמו גם לבצע השוואת מחירים בין מגוון בקתות אירוח טובות. נסו לחפש מלונות בוטיק טובים ולבחור כאלה המציעים לכם את כלל השירותים לחופשה נעימה. באמצעות סקירת מקומות לינה – תוכלו לבחור בטוב ביותר.