השכרת רכב בארה"ב

המרחבים העצומים בארה"ב קורצים לישראלים ורבים מהם מחליטים לצאת לטיול מחוף לחוף או לאורך החוף המזרחי או המערבי. לאורך שבועות רבים הם מתכננים את הטיול בני זוג, משפחות או חברים ובסופו של דבר הם מחליטים על המסלול הנכון ביותר, מועדי הטיסות ועל השכרת רכב בארה"ב.

השכרת רכב בארה"ב

לאור הכמויות הגדולות של רכבים ששוכרים בארה"ב, אפשר לקבל שם תנאים אופטימליים וכדאיים ביותר לאחר ביצוע ההזמנה בארץ. ההסדר המיוחד מאפשר לשכור רכב מבין הסוגים הרבים המוצעים עבור משפחה או עבור כמות גדולה יותר נוסעים. ניגשים לאחד מסניפי החברות הגדולות כמו באדג'ט אלאמי, אוויס או דולר טריפטי שיש להם כמה וכמה סניפים בערים הגדולות. מי שרוצה לשכור רכב בעיר קטנה יותר ימצא גם שם כמה וכמה אפשרויות של תחנות העוסקות בהשכרת מכוניות וכלולים בהסדר מצוין זה.

יחסית למדינות אחרות הנסיעות בארה"ב הן די זולות כיוון שמחיר הדלק הוא מופחת, בכל רכב משתמשים במכשיר ניווט המקל מאד על מציאת כל נקודה על המפה, הכבישים רחבים מאד ולכן אפשר לנסוע ולטייל מניו יורק צפונה דרך בוסטון וגם אם מגיעים לקנדה, גם שם אפשר להחזיר את הרכב. מחירי ההשכרה המוזלים באתר כוללים את אופציית השכרת הרכב בעיר מסוימת והחזרת הרכב לאחר אלפי קילומטרים ביעד המרוחק.

החשיבה על נוחותם של הנהגים והנוסעים מתבטאת גם בפוליסת ביטוח מצוינת לנהגים צעירים, בחבילת זהב אם חולקים בנהיגה כמה נהגים. בפוליסת ביטוח שלא משלמים בגינה השתתפות עצמית אם חלילה יש פריצה או גניבה. גם ביטוח צד ג' הוא עד מיליון דולר כך שכל מי ששוכר רכב נהנה מהרבה מאד תנאים יוצאי דופן שהופכים את השכרת הרכב גם כדאית פיננסית וגם נוחה מאד.

גומעים מרחקים בנהיגה נוחה בארה"ב

מגוון האפשרויות מביא לכך שהישראלים נאמנים בתחילת הדרך למסע שתכננו אך במקרים רבים סוטים מהנתיב שתוכנן ומחליטים להיכנס לעיר נוספת, לשמורת טבע מסקרנת או ליהנות מיום של מנוחה בין הסיורים.

בכל מקרה הרכב השכור משרת אותם בנאמנות רבה לאורך כל הדרך.