רעיונות ליום גיבוש לעובדים

בכל חברה או ארגון מוציאים מפעם לפעם את העובדים ליום גיבוש. מדובר על יום מיוחד בו משביתים את הפעילות במשרד. העובדים – במקום לשבת בעמדותיהם ולהיות טרודים במשימות יומיומיות, נהנים מפעילות מיוחדת ושוברת שגרה. פעמים יוצאים למסעדה, לעיתים שוכרים הפעלה חיצונית. ובשנים האחרונות חדרה לתרבות הישראלית האטרקציה שנקראת בשם חדר בריחה.

מה עשוי להתאים ליום גיבוש?

  • טיול – יש קבוצות עובדים שמתאים יהיה להוציא אותם לטיול ארוך באזור מוגדר בארץ. טיול כזה עשוי להיות מהנה מאוד ולגרום לתחושה של שיתוף וחוויה מעצימה. הוא יכלול מסלול הליכה, ביקור באתרי תיירות ועוד.
  • חדר בריחה בראשון לציוןבחדר בריחה משימת שרלוקד הולמס בקרתם כבר? אם לא כבר באמת הגיע הזמן. וגם אם כן, תמיד יש מה לגוון וכדאי להכיר חדרי בריחה בסגנונות שונים. בחדר הבריחה ייהנו העובדים מאתגר אינטלקטואלי מהנה אשר יגרום להם לעבוד בשיתוף פעולה מלא כדי לפתור את החידה ולפצח את הסיפור של החדר.
  • מוזיאון – במקרים מסוימים מתאים לצאת ליום גיבוש ולשלב ביקור במוזיאון. מוזיאון מעניין מציג בפני המבקרים נושא שקרוב לליבם או כל תחום אחר שמעורר עניין. במוזיאון ניתן להעשיר את הידע, ליהנות מאווירה נעימה וחוויה בלתי נשכחת.
  • הפעלה חיצונית – יש כיום מפעילים רבים אשר מציעים הפעלות לקבוצות. ההפעלות נערכות בשטח פתוח או במקום העבודה. לעיתים אלו הפעלות שמצריכות מחשבה ולעיתים פעילויות נעימות וקלילות יותר. אבל תמיד עשויה פעילות כזו לרומם אווירה וליצור תחושה של יחד.
  • בריכה – שחיה זו חוויה נפלאה שאהובה על אחוזים רבים מקרב האוכלוסייה. ולכן יכול להיות רעיון מוצלח לצאת ליום גיבוש בבריכה. מלבד לשחייה ניתן לשלב פעילויות נוספות כמו ארוחה משותפת, מוסיקה ועוד.

מתכננים יום גיבוש לעובדים? רוצים ליהנות אותם ולספק להם יום שכולו חוויות? אכן, עניין חשוב שההשקעה בו מוכיחה את עצמה. גם אתם תוכלו לגלות עד כמה מועיל יום גיבוש במתחם שרלוקד חדרי בריחה למשל וכמה הוא תורם לעובדים. לשביעות הרצון שלהם במקום העבודה, לאווירה ששוררת אצלכם בבית העסק וכן ליעילות העבודה. כי כאשר נותנים לעובדים, כאשר מספקים להם חוויות הם מחזירים בכפל כפליים.