סליקת כרטיסי אשראי לעסקים: איך לבחור חברת סליקה?

בין אם אתם מחזיקים ברשותנו עסק פרונטאלי חנות, בית קפה, מסעדה או כל מקום אחר, ובוודאי אם אתם מחזיקים ברשותנו עסק שפועל דרך האינטרנט, חנות וירטואלית, שירות הזמנות או כל מוצר אחר, על מנת שהלקוחות יוכלו לבצע רכישות ולשלם לכם עבורן, אתם חייבים לעבוד עם חברת לסליקת כרטיסי אשראי.

מה חברת סליקה נותנת לכם?

נציין תחילה את העובדה כי שירות סליקת כרטיסי אשראי נועד לאפשר לבעלי עסקים לגבות כסף מהלקוחות שלהם באמצעות כרטיסי אשראי באופן כזה שהם יוכלו לקבל את הנתונים מהלקוח, להעביר אותם אל חברת האשראי ולאמת אותם באופן מיידי. היא מאפשרת לכם לשמור נתונים באופן בטוח ולמעשה, לבצע את כל התהליך בצורה מאובטחת על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום.

על מנת שאכן תוכלו לקבל את השירותים הנ"ל ברמה הכי גבוהה שיש, באופן כזה שחברות אשראי יהיו מוכנות לעבוד איתכם ולגבות עבורכם תשלום מלקוחות שמחזיקים כרטיסים שלהן, הרי שעליכם לבחור חברת סליקה ברמה גבוהה, חברה שעומדת בתנאים המחמירים והקפדניים ביותר שקבעו חברות האשראי.

5 נקודות שיעזרו לכם לבחור חברת סליקה

אבטחה

הדרישה הבסיסית והחשובה ביותר מכל חברת סליקה, היא אבטחה. היכולת לקבל את הנתונים ולהעביר אותה, מבלי שהם ידלפו, מבלי שגורמים לא מורשים יוכלו לעשות בהם שימוש. בין אם מדובר על חיוב של כרטיס אשראי באופן ידני, טלפוני או כל בכל אופן אחר.

שירות

חשוב לבחור חברה שתדע לספק לכם את השירות הטוב ביותר, 24/7. בכל מקרה שיש בעיה, יהיה גורם מטעם החברה שידע לטפל ולפתור אותה.

אמינות

ש לבחור את המוניטין והרזומה של החברה, לוודא שהיא מספקת שירות אמין, שוטף, מהיר, שירות רציף ללא תקלות.

ממשק

מערכות הסליקה צריכות מותאמות לממשק איתו אתם עובדים, וכן שהממשק של חברת הסליקה יהיה איכותי, יעיל ונוח לשימוש.

ניידות

היום, יש משמעות לכך שהסליקה תהיה לא רק נייחת אלא גם ניידת. כלומר, ניתן לבצע אותה באמצעות אפליקציות בסלולר או בטאבלט. כמו כן, יש לוודא שהחברה מספקת חשבוניות דרך האינטרנט.