הולכי קביים לאירועים: מתי זה מתאים?

מתכננים אירוע מיוחד או מפיקים חוויה להמונים? הפעם אפשר לשאוף יותר גבוה ולמעלה. לחשוב גבוה ולהזמין הולכים קביים לאירועים – גלו מתי זה מתאים ואיזה ערך מוסף הולכי קביים מביאים. 

קרנבלים וחגיגות המוניות 

אירועים בנוסח קרנבל יכולים לשאוב המון השראה מקרנבל ריו הססגוני ביותר בעולם. אבל יתכן שתאמרו לנו כי בארץ הלבוש הססגוני הדרום אמריקאי פחות מקובל, אז מה כן? בכל חגיגה המונית, בתהלוכות עם תחפושות לפורים והיכן שרוצים אווירה שמחה ועליזה במיוחד, ניתן להזמין הולכים קביים לאירועים. כאשר מוסיפים לכך לבוש צבעוני, ססגוניות עליזה ומוזיקה משמחת, השמחה רבה. 

אירועי חוץ ומסיבות 

אירועי חוץ ומסיבות מתקיימים בחסויות עירוניות, בשיתוף רשויות שונות, לעיתים בהתארגנות פרטית או עם חסות מסחרית. אולם דבר אחד בטוח, בכל אירוע בחוץ ובכל מסיבה תחת כיפת השמים, בטיילת או במדרחוב או אפילו בחצר גדולה, הולכי קביים לפורים ולאירועים אחרים מוסיפים הרבה צבע במובן השמח של המילה. 

הפנינג לכל המשפחה 

כיף עם כל המשפחה מתאים למבוגרים ולילדים בכל גיל. בכל הפנינג לכל המשפחה בחג, בחול המועד, בפורים, ביום העצמאות, בשבוע הספר או בכל הזדמנות אחרת, מתאים לשלב הולכים קביים לאירועים. הילדים נלהבים למראה "האנשים הגבוהים", רבים מצטלמים עם הלוליינים המנוסים. זוהי אחת האטרקציות שלא משאירה אף אחד אדיש. 

אירוע חברה, כנסים ואירועי שיווק 

מכיוון שלוליינים או ליצנים שמתמחים בהליכת קביים מושכים המון תשומת לב, אין פלא שרבים משתמשים בזה גם במטרות מסחריות, עסקיות או שיווקיות. מופעי קרקס לאירועים זו דרך לעשות שמח או למשוך תשומת לב בכנסים, באירועי שיווק או באירוע חברה. את הולכי הקביים ניתן לשלב עם לוליינים, שחקנים מאופרים ודמויות מחופשות שמביאים עימם אווירה נפלאה, חגיגית ושמחה.