פאות מותאמות לחולות סרטן

מחלת הסרטן מביאה עימה מלבד קשיים וכאבים, חולשה ומחשבות רבות גם התמודדות נוספת, בעיקר עבור נשים, וזוהי ההתמודדות עם אובדן השיער. עבור נשים רבות שיער מסמל נשיות, יופי, אסתטיקה ועוד. הוא גורם להן להרגיש בעלות ביטחון רב יותר ומשפר את הדימוי העצמי שלהן. נשים רבות המתמודדות עם מחלת הסרטן נאלצות להתמודד גם עם דימוי עצמי נמוך יותר עקב נשירת השיער אשר מניע אותן לחפש תחלופה הולמת אשר תגרום להן להרגיש נשיות יותר שוב. זוהי הסיבה שרבות בוחרות בשימוש בפאה או בתוספות שיער אצל אלי כהן.

בחירת פאה מתאימה

בעבר כאשר נשים היו עושות שימוש בפאה ניתן היה לראות בקלות כי אין זה השיער הטבעי שלהן. הפאות היו גסות, לא מדויקות והשיער היה נראה סינטטי. עם השנים והקדמה גם הליך ייצור הפאות הפך שונה ומתקדם יותר וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של פאות אשר מספקות מראה אותנטי, אסתטי יפה. פעמים רבות אף ניתן לטעות ולחשוב כי אכן מדובר בשיער טבעי ולא בפאה. על מנת להצליח ליצור רושם כזה יש להתאים את הפאה באופן מדויק לאישה אשר עתידה לחבוש אותה.

בכדי ליצור פאה לחולת סרטן יש כמובן להתייחס לנתוניה הטבעיים של כל אישה ולהתאים את גוון הפאה לגוון העור כך שהפאה לא תראה חריגה. כמו כן בעזרת שיטות מיוחדת ניתן להצמיד את הפאה באופן מדויק אל הקרקפת כך שהיא לא תזוז ולא ייווצר מרחב בין הראש לבין שיער הפאה מה שיקנה מראה לא טבעי. כיום נשים יכולות להנות מפאות בגוונים שונים, צורות שונות ואורכים שונים אשר יתאימו במדויק לא רק למידתן אלא גם לאופיין. ניתן לומר בפה מלא כי לכל אישה באשר היא מגיע לחוות את מלוא נשיותה גם ובעיקר במקרים בהם היא מרגישה רחוקה מכך.