ים המלח, לא רץ בוץ וטיפולים

במהלכה של כל השנה זה קורה. רואים כיצד אנשים בגיל השלישי יוצאים להם בהסעות מיוחדות אל עבר ים המלח, כשיש להם דילים נהדרים ומשתלמים שאיתם הם יכולים לנפוש במקום יפה וגם לקבל כל מיני סוגים של טיפולים שמסייעים לגוף בגיל מבוגר להיות יותר בריא וחסון. ים המלח משיב את המינרלים שכה חסרים לגוף, מאזנים אותו ומסייעים לכל האנשים שלהם יש בעיות של עור, אבל לצד כל אלה, ים המלח הוא לא רק מקום שאליו מגיעים אנשים עם בעיות עור ואנשים מבוגרים אלא הוא גם מקום מופלא שבו ניתן לעשות דברים אחרים ולא פחות טובים עליהם ניתן לקרוא באתר https://funtasy.co.il/.

מקום מומלץ לצילומים מהפנטים

זה לא ממש סוד שמור כי המראה של ים המלח הוא יוצא דופן. הגוונים של הים הם כאלה שמשתנים להם בין ירוק כהה לירוק בהיר, וכל אלה טובלים בלבן הזה של המלח שמאפיין את הים כיאה לשמו ולמים המלוחים. לא מעט זוגות מגיעים אל ים המלח שלא לקבל טיפול ספא זוגי, כי אם לעשות את הצילומים שלהם של "טרש דה דרס" במקום שמניב את התמונות הכי יפות לסוג כזה של צילומים. מדובר בצילומים שלפני החתונה עצמה, עם לוקיישן שמכיל את כל מה שצלם אירועים מייחל לו, שאליהם רק צריכים יצירתיות ואת השמלה שתטבול בכל המלח הזה מבלי שיהיה עליה חבל…

מקום למנוחה עם נופים מרגיעים

כל מי שיורד לכיוון דרום הארץ מאזור המרכז או מאזור הצפון, או אפילו הוא דרומי בעצמו, אוהב להגיע אל אזור ים המלח לא רק כדי לעטוף את כל כולו בבוץ. למרות שמדובר בתיירות שכולה כרובה מושתתת על אנשים שמגיעים לטיפולי בוץ ומלח, יש לא מעט אנשים שאוהבים להגיע אל אזור ים המלח בגלל אטרקציות בים המלח שניתן למצוא, ובאופן כללי על מנת לשנות בהרבה את האווירה ולקבל אל הגוף אנרגיה אחרת לגמרי שקיימת באופן ייחודי במקום הכי נמוך בעולם. אפשר להגיע לטיול של יום אחד ולשבת מול הים, אפשר להזמין חופשה שכוללת לינה במלון כדי לספוג את הרוגע הזה עמוק אל הנשמה. כל אחד חופשי להגיע למקום הייחודי שמביא לאיזון מחודש גם ללא טיפול של ספא.