צרפת עם ילדים – לחשוף את צרפת לילדים

עבור לא מעט אנשים, צרפת נחשבת מדינה ל"מבוגרים". ספרות, שירה, קולנוע, מוזיאונים, אוכל, כל ההוויה הצרפתית לכאורה מיועדת יותר למבוגרים מאשר לילדים. כך לפחות נוצר הרושם במשך השנים. 

אך זו טעות לחשוב כך. צרפת עם ילדים זו חוויה. הורים רבים לוקחים את ילדיהם לצרפת מתוך הבנה שמדובר במדינה שיש בה לא מעט אטרקציות שמיועדות גם עבורם, מה עוד שמדובר במדינה מאוד נוחה לטיול עם ילדים, בוודאי כשמדובר על עיר הבירה פריז. 

כל מי שמבקר היום בפריז עם ילדיו, יכול ליהנות ממגוון רחב של חנויות ובתי אוכל שילדים מאוד ייהנו מהם, פארקים וגנים ציבוריים מרשימים, הוא יוכל לקחת אותם למגוון עצום של חנויות גדולות ומרשימות שמציעות צעצועים או פרטים אחרים שמדברים אל ילדים וכמובן ניתן למצוא בפריז גם פארקי שעשועים, כמו יורודיסני, אסטריקס פארק מים אקווה בולווארד ועוד.. 

בשנת 2021 אמורה להשתלב אטרקציה נוספת בפריז, הרי הוא ליאונל מסי שעבר לשחק בקבוצה המקומית, מה שסביר להניח ימשוך לא מעט הורים וילדים מכל העולם שירצו לראות אותו בפעולה. 

כיצד מתכננים טיול בפריז?

על מנת לתכנן חופשה משפחתית בפריז עם הילדים, יש לבחון תחילה את מועד הנסיעה על מנת שתנאי מזג האוויר יהיו נוחים וכן שלא יהיה עומס במטיילים (דבר שצפוי לקרות בחודשי הקיץ), כמו כן, צריך לתכנן כיצד לסדר את הטיול בצורה כזו שכל יום יהיה מלא בפעילויות שונות, מבלי שיהיה צורך לנסוע ממקום למקום באופן שיבזבז זמן יקר. 

רצוי מאוד גם לבחון את האטרקציות השונות על מנת לוודא שהן אכן מתאימות לגילאים של הילדים ולתחומי העניין שלהם. בחלק מהמקרים, יהיה נכון גם לקנות כרטיסים מראש בשביל לא להגיע לאתר ולגלות שלא מוכרים כרטיסים במקום ולא ניתן להיכנס.