מלון כשר בקפריסין – גם לדתיים מותר

הכמיהה לחופש מעבר לים אצל המשפחות הדתיות והמסורתיות מצריכה בדיקה מקיפה של נושא הכשרות. הם בוחנים באופן מדוקדק את כשרותו של כל בית מלון לפני שהם מקבלים החלטה באיזה מלון להזמין חדרים, באיזו תקופה של השנה ולכמה ימים.

מלון כשר בקפריסין

כמה בתי מלון בקפריסין הבינו כי מעבר לישראלים שמגיעים אליהם בהמוניהם יש כמות עצומה של ישראלים מסורתיים ודתיים שלא מגיעים אליהם עקב בעיית הכשרות. הם החליטו להיענות לאתגר והפכו את המטבחים למטבחים כשרים. בהתאם להנחיות הם בצעו את ההפרדה בין חלב ובשר, החליפו את ספקי המזון והירקות כך שהכול יהיה בדיוק בהתאם לכללים ביהדות.

מהפך זה יצר שינוי מהותי בחשיבה של הגורמים הדתיים והם שמחים שיש להם אפשרות לטוס לחופשה בבית מלון בקפריסין וגם לבקר את הלגונה הכחולה כרתים, כיוון שמדובר ביעד קרוב שהטיסה אליו קצרה מאד, אך נמצאים בחו"ל וזו אטרקציה נפלאה עבורם ועבור המשפחה המורחבת. בעבר הם נסעו כמה שעות לבתי מלון כשרים בארץ בצפון, במרכז ובדרום וכעת זמן ההגעה לקפריסין כולל הזמן בטרמינל הוא די דומה ולכן זו עסקה מצוינת.

בדיקת המידע על בית המלון הכשר

לפני תיאום הנסיעה והזמנת החדרים בבית המלון, המשפחה בודקת עם מכרים ובאתרי האינטרנט את חוות הדעת של הלקוחות ששהו בבית המלון כדי לוודא שהכול תקין ואפשר לטוס בראש שקט.

בהתאם לכך מזמינים בדרך כלל כמה ימי חופשה או שבוע כדי ליהנות מהטבע בקפריסין וגם מסוף שבוע שהוא כשר ומותאם לצביון הדתי.

הציבור הדתי נהנה מטיולים בחופיה הקסומים והפראיים של קפריסין בסיורים מודרכים רגליים או ברכבים 4*4, ראו מידע נוסף בלינק https://lagoonkosher.com/paphos. פארקי המים החדשניים קורצים בעיקר לילדים והם נהנים בהם משפע של פעילויות ואטרקציות לאורך כמה שעות. העיר המודרנית מציעה לישראלים גם שפע של קניונים ובהם כל המותגים הגדולים כך שהם יכולים ליהנות משופינג נפלא במחירים זולים.

המלונות הכשרים סוחפים משפחות רבות לקפריסין כך שמדובר בצעד כלכלי נכון  אשר יצר תפוסה מלאה במלונות היפהפיים שבהם האוכל כשר ומותאם לדתיים.