טיפים קטנים לטסים לאיטליה

יש לנו אהבה אינטנסיבית לטייל באיטליה – וכתוצאה מכך, יש לנו אוסף עצום של טיפים לטיולים באיטליה שתוכלו לחלוק. איטליה היא מדינה מענגת וקל למדי לטייל בה, אך היא לחלוטין עולם משל עצמה.

טיפים קטנים לטסים לאיטליה |

מוזרויות תרבותיות, סניפי תחבורה, בלבול במיסים, וכיצד בדיוק לקנות פירות בסופרמרקט; הם רק כמה מהאתגרים האפשריים שתתקלו בהם כשאתם מטיילים באיטליה – ובסופו של דבר לצאת מהאלמנט שלכם הוא חלק מהכיף של ביקור במדינה אחרת.

כשאומרים לנו איטליה, ישר נחשוב על פיצה חביבה שאפשר לקנות בכל פינה בארץ המטורפת הזו כמו איטליה, אך חשוב להבין שלא רק פיצה יש באיטליה אלא עוד מיליוני תחביבים שתוכלו למצוא רק בארץ המגף המושלמת הזו.

כמו כן, חשוב לקנות לפני הטיסה כרטיס סים שמתאים לאיטליה ובכך לחסוך עלויות גבוהות שחברות הסלולר לוקחות. מטיילים רבים בוחרים לקנות כרטיס סים מיוחד שנותן את האופציה לשיחות חו"ל במחירים נוחים יותר.

מה אפשר למצוא באיטליה? |

באזורים רבים בעולם, מטפלים בתיירים בצורה שונה מהמקומיים. אם ישנן דרכים בהן תוכלו לאמץ את המנהגים המקומיים, תוכלו לחוות חוויה אותנטית ולהבין טוב יותר את התרבות. כשאני חושב על מקומות שאוהבי התרבות הכי נהנים איפה שאנשים חולמים לבקר בהם, אני מיד חושב על איטליה.

זה בראש הרשימות של רוב האנשים ואפילו מי שהגיע לאיטליה, חולם לחזור אליה. קל לראות מדוע, שכן איטליה יפהפייה ויש בה הכול – כולל היסטוריה, אמנות, ארכיטקטורה, אוכל ויין.

אתרי תיירות או תרבות באיטליה |

מעבר לבדיקת אתרי התיירות הגדולים כמו הקולוסיאום והמגדל הנטוי של פיזה, אנשים מבקרים באיטליה כדי לחוות את אורח החיים האיטלקי. עם מערכת מנהגים ייחודית, נסיעה באיטליה היא חוויה טובה בהרבה כאשר יש לך ידע ותובנות מקומיים.

באיטליה מברכים את כולם בשתי נשיקות |

ללא קשר לגיל, מין וכמה אתה מכיר אותם, כשאתה פוגש מישהו, אתה מברך אותו בשתי נשיקות, אחת על כל לחי. האיטלקים הם אנשים מאוד חמים ולא חוששים לפרוץ את בועת החלל האישית שלך ולהגיד שלום.

שתי נשיקות, הן הברכה הנפוצה באיטליה וכל דבר פחות מזה, יראה מביך. כמו שהתרבויות יפות, כך גם ארץ המגף יפה כולה, וכדאי כמה לארוז ולצאת לנפוש בעיר המדליקה הזו.

לעוד מידע אודות חבילות חו"ל המתאימות לאיטליה הכנסו לאתר World8.