איפה הכי כדאי לחגוג את השנה החדשה?

מחפשים רעיון מוצלח לצאת אליו? יעד מועדף בחו"ל כדי לחגוג? שנה חדשה ורוצים לצאת לטיול בחו"ל? בואו וקראו על כמה וכמה רעיונות מוצלחים שתוכלו לצאת וליהנות שם.

  • פראג – בפראג מציינים את ראשית השנה האזרחית בשיגור של אלפי זיקוקים אל השמים. מכל רחבי העיר היפה פראג ניתן לראות את הזיקוקים. ההמונים חוגגים על גשר קארל, בכיכר ואצלב וגם בכיכר העיר העתיקה. האווירה ברחובות שמחה מאוד בעיר, וגם התחבורה הציבורית תתרום את חלקה ותפעל עד לשעות מאוחרות מהרגיל. אפשר גם ליהנות מהפלגה בספינה על נהר הוולטה – משם ניתן לחזות בזיקוקים.
  • לונדון – בלונדון מציינים את ראשית השנה האזרחית במסיבות רבות ומגוון אירועים. המוקד לכל החגיגות הוא מופע הזיקוקים שמתרחש מבחוץ ללונדון איי. הלא הוא הגלגל הענק העצום שנהיה לאחד מהסמלים של העיר בשנים האחרונות. את המופע ניתן גם לראות על גבי מסכים ענקיים שמוצבים בכיכר טרפלגר. ללונדון תוכלו להגיע עם טיסות של אל על.
  • אמסטרדם – הרחבה המשתרעת באזור המוזיאונים הידועים באמסטרדם הוא מקום אליו נוהרים בכל שנה תושבים רבים להפנינג. וזה כולל מסיבות חוצות, זיקוקים, דוכני מכירה, הופעות ועוד. כמו כן יש חגיגות שכונתיות לצד גשר Magere Brug. המקומיים עורכים את המסיבה במועדון מרכזי בעיר. האמיצים מקרב התושבים המקומיים עורכים טבילה צוננת בים הצפוני.
  • ברצלונה – בשדרות מריה כריסטינה נערכת מסיבה פתוחה. המסיבה הזו כוללת מופע אורות וזיקוקים שנמשכת כמעט שלושת רבעי שעה. לאחר המופע נערכות בעיר מסיבות רבות במועדונים וברים.
  • רומא – תושבי רומא מתחילים את החגיגות בבתים או במסעדות בהרמת כוסית מסורתית. אחר כך נוהגים התושבים לצאת לרחובות ונפגשים בכיכר. שם נערכת מסיבת רחוב שמחה. במהלך המסיבה עושים שימוש עם זיקוקי דינור ורוקדים עד לשעות הקטנות של הלילה. תוכלו למצוא דילים מעולים דרך איסתא.
  • בודפשט – על גדות נהר הדנובה חוגגים בבודפשט עם מופעים מרשימים, הופעות ו DJ. ניתן גם לצאת לשיט על הנהר ולאכול תוך כדי ארוחת צהריים. כמו כן אפשר להצטרף לטעימות יין בטירת בודה.
  • ורשה – בוורשה מתרכזת המסיבה בעיר העתיקה, על גדות נהר הוויסלה. במקום נערכות הופעות מוסיקליות וכן זיקוקים ומסיבת רחוב גדולה.

לעוד יעדים הכנסו כעת לחדשות תיירות.