טיולים בפאפוס

פאפוס הוא אי קטן בלב ים בקפריסין. היא ידועה בחופים היפים שלה, בחופים חוליים לבנים ובמים הצלולים עוד מימי קדם. 

האקלים בפאפוס ובקפריסין בכלל, דומה מאוד לזה של יוון ואנשים רבים מגיעים לכאן כדי ליהנות מיופיו. בשנים האחרונות הוא הפך לפופולרי בקרב תיירים וגם בקרב מקומיים המבקרים באי היפה הזה.

באי יש עיר עתיקה עם רחובות צרים וסמטאות מפותלות, שלאורכן בתים עתיקים. טיולים בפאפוס יאפשרו לכם ליהנות מחיי הלילה התוססים של המקום, עם הרבה ברים ומסעדות, שבהם תוכלו ליהנות מאוכל יווני או מאכלים ים תיכוניים אחרים.

האי פאפוס ממוקם ממש ליד האיים היווניים קרפטוס ולפקדה.הוא ידוע בחופי הים היפים שלו, הגבעות הירוקות והים התיכון הכחול. זהו גם יעד תיירותי פופולרי, עם למעלה מ-1.5 מיליון תיירים המבקרים בו מדי שנה.

האי מפורסם גם בשל ההיסטוריה העתיקה והמרתקת שלו, וכיום הוא ביתם של מספר אתרים ארכיאולוגיים כמו יישובים פיניקים עתיקים והאתר הכלקוליתי הניאוליתי ארגירוס.

טיולים בקפריסין, בפאפוס, יאפשרו לכם לשלב נופים מדהימים ביופיים, חופים קסומים ולבנים ושלל פעילויות פנאי מהנות לכל המשפחה יחד עם ביקור באתרים היסטוריים מרתקים שהשתמרו במשך שנים רבות.

כתוצאה ממיקומה האסטרטגי, הפכה פאפוס לאחד הנמלים הגדולים המחברים את אסיה הקטנה עם אירופה ואיטליה במהלך תקופה זו.

האי פאפוס הוא עיר נמל עתיקה בעלת היסטוריה עתיקה והיא ידועה עוד מימי קדם כאחד הנמלים החשובים ביותר בעת העתיקה. זהו יעד תיירותי פופולרי ואתר חוף פופולרי. 

האי פאפוס מיושב בבני אדם לפחות מאז התקופה הניאוליתית והוזכר לראשונה בכתב במאה ה-9 לפני הספירה. בסופו של דבר הוא נכבש על ידי הרומאים במהלך שלטונם על קפריסין, אך הם נאלצו לעזוב לאחר מרד בשנת 68 לספירה. מאוחר יותר השתלטו על האי על ידי יוונים ביזנטיים, אשר הודחו ממנו בשנת 1261 על ידי הממלוכים, ששלטו במצרים במשך למעלה מ-400 שנה עד 1453, אז נפל בידי הטורקים העות'מאניים.