גלגול ג'וינט: אילו אביזרים צריך בשביל לגלגל ג'וינט כמו מקצוענים?

עישון ג'וינט הוא אף פעם לא רק עישון במובן הצר של המילה. כל אחד יודע, שמדובר בתרבות שלמה, אומנות של ממש. לכן, אנחנו צריכים לדעת איך לגלגל ג'וינט בצורה נכונה, בשביל שנוכל ליהנות ממנו.

איך מגלגלים ג'וינט בצורה נכונה?

נייר עישון

באופן טבעי, בשביל שנוכל לעשן ג'וינט כמו שצריך, אנחנו צריכים להשתמש בנייר גלגול, לכן ההמלצה היא, רכשו נייר גלגול איכותי ביותר, נייר שיהיה קל להשתמש בו, נייר שיהיה מסוגל להכיל את כל החומר בצורה נוחה, קלה, נייר שיהיה פשוט לגלגל ולחבר אותו. אחרת כל התהליך עלול לקחת זמן, להיהרס, ואנחנו נידרש לחזור עליו שוב ושוב.

מתקן גריסה

אם בעבר היינו גורסים את החומר ביד, היום אנחנו יכולים למצוא מתקנים ייחודים שמאפשרים לנו לגרוס את הקנאביס באופן פשוט, זאת מבלי שנצטרך לגרוס אותו לבד. זה חוסך לנו הרבה מאוד זמן, מאפשר לנו ליהנות מחומר נקי יותר, זה עוזר לנו לגרוס את החומר בצורה הרבה יותר טובה וליהנות ממנו יותר.

מכונת גלגול

אנחנו יכולים למצוא היום מכונות מיוחדות שמאפשרות לנו לגלגל ג'וינט מבלי שנצטרך לעבוד קשה. נכון שבעיקרון, מדובר על תהליך שהוא חלק מהחוויה, וכל מי שמעשן יודע שזה בלתי נפרד מהעישון עצמו, אבל אם אנחנו רוצים להקל על עצמנו ואם אנחנו רוצים לייצר תהליך הרבה יותר פשוט ונוח, אזי שאנחנו יכולים להשתמש בכלים ואמצעים שיעזרו לנו לגלגל את הג'וינט בצורה נוחה ומהירה.

בד פריסה

זה לא חובה, יש אנשים שלא משתמשים בבד כזה, לעומת זאת אחרים מעדיפים שכן. הרעיון הוא פשוט, במקום שהחומר ילכלך את השולחן או שיישאר עליו משהו, אנחנו פשוט יכולים להניח אותו על בד פריסה, וכך יהיה לנו הרבה יותר נוח לגלגל וכן לשמור על הניקיון של השולחן.

גפרור או עט

הרעיון הוא, בשביל לדחוס את החומר אל תוך הסיגריה, נשתמש באמצעי דק מאוד שלא יהרוס את הסיגריה מחד ויאפשר לנו לדחוס את החומר היטב, בצורה נקייה.

בהצלחה!