לוכד נחשים שווה לבדוק ולא להסתכן קידום סנייקר

מפגש עם נחש הוא בלתי צפוי ועלול להתרחש בכל יום ובכל שעה. נחשים מחפשים מקומות מסתור מתחת לאבנים ובמחילות, והם עלולים להפתיע אתכם או את חיות המחמד ואז להכיש את הקורבן. פעולת ההכשה נובעת מצורך בהתגוננות נגד תוקפנות ואינה חלק ממטרתו השגרתית של הנחש. את ההכשה יכול לבצע רק נחש ארסי ואם תדעו לזהות אותו – תוכלו להגיב במהירות כאשר יש סכנה אמיתית. במקרה כזה עדיף לפנות ללוכד נחשים מקצועי, ולא להסתכן בניסונות לסלק את הנחש מהטריטוריה. הלוכד יגבה כמובן תשלום אבל אין מחיר לבריאות שלכם ולכן כדאי להסתמך על שירותיו של לוכד מנוסה ולמנוע סיכון בריאותי בהכשה, אשר עלולה להיות קטלנית.

מה עושה לוכד נחשים

לוכד נחשים יודע להגיע סמוך לנחש ולהשתלט עליו ללא פגע. לפי החוק אסור לו להרוג את הנחש והוא חייב ללכוד אותו ואז לשחרר אותו בטבע. לכן לכידת נחשים דורשת תעודה מקצועית מרשות הטבע והגנים, וכישורים טכניים. כמו כן לוכד יוכל להדריך אתכם איך להפחית למינימום את הסיכון להימצאותו של נחש בחצר. נחשים אוהבים מקומות מוסתרים ולכן ניקוי כללי וסילוק גרוטאות וכן ריסוס מתאים יכולים לשרת את מטרותיכם. היכרות מוקדמת עם סוגי נחשים וידע להבחין בין ארסיים ללא-ארסיים יעזרו לכם להחליט במהירות האם להזמין לוכד בדחיפות ובמהירות האפשר או להירגע ולהמתין שהנחש ייעלם. 

מציאת לוכד אמין ללוכד מקצועי תוכלו להגיע בעזרת המלצות מחברים ומכרים וכן שיחת היכרות. לוכד כזה יהיה קריטי במקרה של נחש ארסי שיש להרחיק במהירות. כדאי שהוא יהיה זמין 24/7 וכמו כן העלויות שלו צריכות להיות הגיוניות ולעמוד בתקציב שלכם. למידע אודות לוכד חולדות