הדוד מאמריקה נפטר ולכם אין ויזה להגיע ללוייה

ארה"ב נחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. לא מעט ישראלים מעוניינים להיכנס לארה"ב לצורך מטרות שונות כתיירים. אולם, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך מורכב ולא פעם, הוויזה לא מאושרת על ידי השגרירות למבקש.

בשל העובדה שארה"ב חוששות ממהגרים שישפיעו עליה לרעה, הרי שהיא דורשת אבחון מלא ומקיף של כל אדם המעוניין להיכנס לארה"ב ולא מאשר כניסה לפרקי זמן ארוכים. אם אתם זקוק לוויזה עבור טווח שהייה קצר בארה"ב, כדאי מאוד שתבחר בחברה אשר תסייע לך בתהליך בקשת הוויזה.

תהליך הנפקת ויזה לארה"ב

אז אם הדוד שלכם נפטר ומתגורר בארה"ב, אתם בוודאי מעוניינים להגיע ללוויה. אולם, בעוד שהלוויה בוודאי מתוכננת לימים הקרובים, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך ממושך יותר. מדובר בתהליך מורכב אשר ניתן לבצע באופן עצמאי ואז הוא ייקח לכם לא מעט זמן או לבחור בחברה המומחית בתחום סיוע בהוצאת ויזה לארה"ב, אשר תקל עליכם באופן משמעותי את תהליך הנפקת הוויזה וגם תקצר אותו.

לשם הוצאת ויזת תייר לארה"ב כנדרש מכם תהיו חייבים לבחור מבין מגוון סוגי אשרות הכניסה לארה"ב את סוג האשרה המבוקשת בהתאם לזמן שבו תשהו בארה"ב. הליך הבקשה עצמה יתחיל דרך האינטרנט של משרד הפנים האמריקאי, שם תדרשו למלא את כל הטפסים הרלוונטיים וכמובן, באנגלית, בהתאם לסוג הוויזה הנדרשת לכם. לאחר מכן, יקבע לכם ראיון בשגרירות ארה"ב בירושלים ולאחר הריאיון תתקבל ההחלטה לגבי אישור הוויזה או סירוב לוויזה.

למידע על חידוש ויזה לארצות הברית.

כיצד תחסכו זמן בקבלת ויזה לארה"ב?

אם אתם מעוניינים להיכנס לארה"ב לצורך פרק זמן קצר על מנת להשתתף בלוויה של בן משפחה קרוב, חשוב מאוד שלא תנסו לבצע את תהליך קבלת ויזה לארה"ב באופן עצמאי, אלא תעזרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה. כיום ישנן לא מעט חברות המסייעות בתהליך קבלת ויזה לארה"ב. חברה מעין זו תסייע לכם לקבל את הוויזה הנדרשת לכם תוך פרק זמן קצר ובדיוק לפרק הזמן שבו אתם מעוניינים לשהות בארה"ב ובהתאם למטרת השהייה שלכם.