חופשה בישראל – אין יותר טוב מזה!

קשה למצוא נקודות אור בטירוף הקורונה שפקד את עולמנו. ובכל זאת, אם יש דבר-מה חיובי בכל הקושי הזה, הוא נמצא במיליוני הישראלים שגילו את קסמה של ישראל. אותם אנשים שנהגו לפקוד חדשות לבקרים את ארצות הגולה, בחרו הפעם בדבר אחד – חופשה בישראל! ותאמינו לנו, הם ממש לא מצטערים על כך…

חופשה בישראל – קסם מצפון ועד דרום

קצת יותר מ-6 שעות נסיעה מפרידות בין גבולות מדינתנו הקטנה מצפון ומדרום, אך כמה יופי, עניין, היסטוריה, תרבות ואטרקציות ניתן למצוא באותם 22,145 קמ"ר. רוצים דוגמאות? הנה סקירה של כל הטוב שמחכה לכם במהלך חופשה בישראל:

  • רמת הגולן, הגליל (העליון והתחתון): באיזורים אלו החופשה שלכם תהיה צבועה בירוק! אורבניות כמעט לא קיימת, אבל נהרות ונחלים, מעיינות ומפלים, טיולים ומסלולים, יערות ואתרים – את כל אלו ועוד רבים אחרים תמצאו אם תשכילו לנפוש באיזור. וזה עוד לפני שדיברנו על הצימרים הרבים שמחכים לכם שם.

  • הגליל המערבי, אזור העמקים והכרמל: שילוב מושלם בין טבע מופלא לערים גדולות וגדושות היסטוריה (חיפה, נהריה, עכו, עפולה, בית שאן ועוד). מאות אטרקציות לכל הגילים מחכות לכם כאן, יחד עם מגוון רחב של אפשרויות לינה.

  • מישור החוף, השפלה ואזור ירושלים: באיזורים אלו תמצאו הרמוניה מופלאה בין אורבניות תוססת להיסטוריה מרתקת בת אלפי שנים. כאן שולטים הברים והמסעדות, לצד האתרים ההיסטוריים הרבים והמלונות המפנקים של האיזור.

  • ים המלח, מדבר יהודה והנגב: אי אפשר לדבר על חופשה בישראל מבלי להזכיר את המדבר האינסופי שבמדינתנו. עם השקיעות המטריפות, השקט הממכר והחיבור האולטימטיבי לאדמה – מחכה לכם חופשה מיוחדת במינה.

תיירות בארץ – כל הטוב במקום אחד

לבחירה להעדיף אתרי תיירות בארץ יש עוד יתרונות רבים נוספים במהלך החופשה: הפשטות בלהסתדר כשכולם מסביב מדברים עברית, העובדה ששעתיים-שלוש מרגע היציאה אתם כבר משתכשכים בנחל, הקלות בלמצוא מקומות כשרים והעובדה שאף פעם אתם לא מרגישים לבד… בקיצור, בחופשה הקרובה – ישראל, כמובן!