מהי הרטבת לילה? ד"ר קובי שגיא מסביר

הרטבת לילה היא תופעה מטרידה בה אדם בכל גיל שהוא אינו שולט על צרכיו כאשר הוא ישן. אמנם מטבע הבריאה יש לנו את היכולת לשלוט על השרירים שלנו, וגם מתוך שינה לשמור על ניקיון גופנו. אבל בפועל יש לא מעט אנשים שמתמודדים עם הרטבות לילה מטרידות. פעמים הדבר נובע בגין שנת לילה עמוקה שגורמת לכך שהאדם לא יחוש כי עליו לקום לשירותים. ופעמים בגלל כושר התאפקות נמוך בגין סיבה זו או אחרת. אבל תמיד תהיה התופעה הזו מטרידה מאוד, ומי שסובל ממנה ינסה למצוא את הפתרון היעיל כמו זה של ד"ר קובי שגיא שישחרר אותו מהמצב הזה.

הגדרת הבעיה – חצי פתרון

אמנם מדובר על בעיה מעיקה, אבל יש לה פתרונות שונים שיוכלו לפתור אותה. אם כי כדי להציע את הפתרון המתאים לפי המצב והנתונים האישיים, חשוב לנתח נכון את התמונה, ולהגדיר ממה נובעת ההרטבה. האם זו הרטבה התנהגותית שנובעת מאיזושהי בחירה? האם ההרטבה היא תוצאה של שרירים מוחלשים? בהתאם לנתון ולגורם להרטבות, יותאם הטיפול המתאים שיש לו את הסיכוי הגבוה להביא תוצאות משביעות רצון. דהיינו, שליטה מלאה על סוגרים גם מתוך שינה.

הטיפול המומלץ של ד"ר קובי שגיא

ד"ר קובי שגיא מציע למרטיבי לילה טיפול מלא ומקיף, אשר תוכנן היטב כדי להציע לכמה שיותר מרטיבי לילה את הטיפול היעיל שמביא לתוצאות בשטח. ואכן, מספר המטופלים שפונה למרפאה וכן סיפורי ההצלחה מספרים יותר מכל כי אכן, אצל ד"ר שגיא יש פתרון נפלא לסובלים מהרטבות לילה. אז אם אתם מתמודדים עם תופעה כזו, ומקווים כי בקרוב ההרטבות הללו תעלמנה מנוף החיים שלכם, יש לכם כתובת.

ד"ר טל שגיא וטיפול משולב

ההצלחות של ד"ר טל שגיא נובעות מכך שהטיפול שהוא מציע מורכב ממספר היבטים ראשית מאמין ד"ר שגיא שכל אחד יכול להשיג שליטה מלאה בלילה. ואילו הרטבות נובעות לרוב בגין שינה עמוקה. לפיכך יכלול הטיפול מספר מרכיבים אשר יחד נועדו להקנות למטופל את האמון בכוחותיו, וכן לעזור לו להתעורר בעת הצורך גם מתוך שינה עמוקה. בהדרגה ייגמל הילד ויתחיל לקום יבש בבקרים.