וורלד 8 – למי זה יכול להתאים?

כשאנחנו נמצאים בישראל, בבית שלנו, המחשבה על אופציות לשיחות והודעות סלולאריות היא כמעט מובנית מאליה. אנחנו כבר לא מייחסים לכך חשיבות רבה. לכל אחד מאיתנו יש מכשיר סלולר, כל אחד מאיתנו יכול להוציא שיחות והודעות ללא שום בעיה, במחירים מוזלים ובצורה פשוטה מאוד. 

אך כשאנחנו נוסעים לחו"ל, העניין מעט שונה. בין אם זה בגלל שאנחנו צריכים להתחבר לרשת תקשורת מקומית, בין אם זה בגלל שעלינו לשלם הרבה יותר בשביל שנוכל ליהנות ממנה, וכן בגלל העובדה שישנן כמה אפשרויות ולא בהכרח טבעיות. כלומר, אנחנו לא יכולים לקחת את המכשיר שלנו ולהשתמש בו בחו"ל בצורה רגילה, אלא אנחנו צריכים לבחון את האופציות השונות ואז להחליט מה מתאים לנו. 

אחת האופציות שעומדות לרשותנו, היא כרטיס סים וורלד 8 אותו ניתן לרכוש בסניפי דואר ישראל וכן בשורה של אתרי אינטרנט. בכל אחד מהמקרים אנחנו יכולים לרכוש כרטיס סים מסוג זה ולהשתמש בו ביעדים שונים בחו"ל, על פי בחירה ועל פי הצורך שלנו. השאלה למי הכרטיס יכול להתאים. 

למי כרטיס סים וורלד 8 יכול להתאים?

כרטיס סים וורלד 8, הוא כרטיס שמטרתו לאפשר לנו לנהל שיחות מחו"ל לארץ או ליעדים אחרים, ללא דמי מנוי, מבלי שאנחנו מתחייבים לשום גורם שהוא, אך יתרה מזו, יש לנו אפשרות גם להטעין את הכרטיס וגם להעביר אותו הלאה, בין אם זה לבני משפחה או חברים ובין אם אנחנו רוצים לשמור אותו לנסיעות הבאות. 

לכן, אם אנחנו נוסעים הרבה לחו"ל, אז בהחלט משתלם לנו להשתמש בו, כמו כן אם הילדים שלנו או קרובים אחרים נוסעים לעיתים תכופות, אז אנחנו יכולים לנצל אותו עד תום.