רשלנות רפואית ברפואת שיניים

רבים מאיתנו מוצאים את עצמם חוששים לפני כל ביקור אצל רופא השיניים. אמנם לרוב ביקורים אלו עוברים בשלום וללא כל תקלות ואנו מגלים כי החשש שלנו לא היה מוצדק כלל, אך ישנן פעמים בהן מתגלה כי החשש אכן היה מוצדק וכי העבודה אשר התבצעה הינה רשלנות לכל דבר. מה תוכלו לעשות במקרים מעין אלו? כמובן שבאפשרותכם להגיש תביעה בגין רשלנות אשר תזכה אתכם בפיצוי הולם עבור העוול אשר נעשה לכם. בכדי לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם תוכלו להיעזר בעורך דין אשר זהו תחום התמחותו.

רשלנות רפואית ברפואת שיניים- בגין מה תגישו תביעה?

טיפולי שיניים הינם פעולה לא נעימה אך פעמים רבות חוסר הנעימות אשר אמור לעבור נשאר ואתם מרגישים כי ייתכן ומשהו השתבש במהלך הטיפול. ישנם מספר מקרים בגינם ניתן להגיש תביעה בנושא רשלנות ברפואת שיניים:

  • אנשים רבים סובלים מאלרגיות שונות, רגישויות לחומרים מסוימים וסף כאב נמוך מאחרים. במידה ורופא השיניים אינו קשוב למטופל הוא עלול לפספס זאת. במקרים בהם נעשתה פעולה בחלל הפה אשר לא התחשבה במה שנאמר קודם הטיפול ניתן לתבוע על רשלנות רפואית.
  • פעמים רבות טיפולי השיניים הינם טיפולים לא פשוטים אשר דורשים ריכוז רב ועבודה מדויקת. במקרים בהם העבודה לא נעשה בצורה הטובה ביותר, לא הייתה איכותית מספיק או במידה והחומרים בהם נעשה שימוש לא היו ראויים ונעשה נזק לשיניו של המטופל ניתן לתבוע.

במידה ונתקלתם בטיפול אשר הביא עימו כאבים לא פרופורציונליים, דלקות, זיהום ונזק נוסף פנו אל עורך דין בנו גליקמן והגישו תביעה. מדובר בתהליך פשוט ולא מסובך אשר דורש מכם להגיש צילום של חלל הפה, מסמכים רפואיים וכן קבלות על תשלום בגין הטיפול ואת שאר העבודה הקשה יבצע עבורכם עורך דין המומחה לרשלנות רפואית.